Giriş Yap
x
Güncel Scriptler ve Programlar, Warez, Php Script ve Asp Script, Tema, indir. Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
[-]

SPONSOR REKLAM


ScriptBurada.NET avatar
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle


ScriptBurada.NET
#1
Resim
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
1.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
2.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
3.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
4.jpg
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
5.jpgResimClementine hasar almış. The Walking Dead’in genç kahramanında duygusal korkular baş göstermeye başlamış. Kayıpları, yalnızlığı ve şiddet duygusuyla mücadele ediyor ve Season 2’nin çıkış bölümü “All That Remains,” onun masumiyetinin kaybolduğunu açık bir şekilde gösteriyor.

The Walking Dead: Season 2, Episode 1 İnceleme
Nasıl oynarsanız oynayın, tanıdığınızı düşündüğünüz birinin tamamen yeni bir haline adım adım yaklaşıyorsunuz.
The Walking Dead: Season 2, Episode 1 – “All That Remains,” Clementine’ın insanlığın vahşiliğinden ve aylakların bitmeyen tehlikesinden kurtulduğunu anlatıyor. Bunun da ötesinde oyun, her şeyini kaybetmiş olan güçlü ve bağımsız bir Clementine’ın bununla nasıl baş ettiğine eğiliyor.
Geliştirici Telltale, The Walking Dead’i bir “interaktif macera” olarak değerlendiriyor. Oyunda sinematik hikaye anlatımı öne çıkarılıp oynanış geri plana atılmış. Geliştiricinin diğer serisi The Wolf Among Us’ta olduğu gibi arayüzün temiz olması amacıyla görsel ögeler olabildiğince az tutulup tıkla ve ilerle formülünün de ona benzer bir şekilde işlemesi sağlanmış. Ancak oyunun alışılagelmiş değişken FPS değerleri ve sorunlu kamera geçişleri özellikle iOS cihazlarında devam ediyor. Aynı şekilde garip animasyonlar ve birtakım önemli görsel hatalar da var. Yine de zombilerle çılgınca tuş bazlı mücadelelere girmek, kendi kendime çevreyi keşfetmek, nesnelerle etkileşime girmek ve Clementine’la konuşmalara eşlik etmek son derece eğlenceli. Oyunda yaptığımız her şey önemli. Nerelere varabileceğini bilemiyor insan.
İlerleyen hikaye boş ve muğlak. Üstelik önceki sezonda aldığınız kararlar da iki yılın ardından oyuna pek etki etmiyor. Clementine bazı olaylar neticesinde kendisini yalnız ve zor durumdayken bulan güvenilmez bir yeni grubun içine giriyor. Gruptaki herkes Clementine’ı sorguluyor ve Clementine’ın istediği kişiler dışında kimseyi tanıyamıyoruz. Grubun babacan lideri Pete ilginç bir baba figürü potansiyeline sahip ama bu hikayeyi daha önce gördük. Clementine grupta Lee gibi güvenebileceği bir genç olan Luke’la yakınlaşıyor. Ancak o da sadece iyi biri olarak sunuluyor. En önemli potansiyel ise diğer küçük kızda; dış dünyadaki vahşi hayattan odasından çıkmayarak korunan ve Clementine’la arkadaş olmak isteyen biri.

Bu gruptakiler – içerisinde ileride şaşırtıcı çatışmalara yol açabilecek ilgi çekici ilişkiler var – kendileri hakkında pek bilgi vermiyor. Belli ki sezonun ana olayı hikayeye girecek olan tehlikeli bir karakter ama şu anda oyundaki karakterler beklenmedik bir sona kadar saklayacaklar gibi. Hikayenin gidişatı en az Clementine kadar kaybolmuş durumda. Tabii ki Season 2 onun hikayesi ve hikayeyi de o belirleyecek. The Walking Dead’in sınırlı görevleri ve zayıf bulmaca ögeleri – bir yaraya bakım yapmak için malzeme toplamak veya yemek aramak gibi – Clementine’ın karakterini akıllıca oturtuyor. Onun bir durumla nasıl başa çıktığına, bu yeni grubun onun hakkında neler düşündüğüne ve Clementine’ın kimlere güveneceğine etki ediyor. Oyuncunun kararları Clementine’ın hikayesini şekillendiriyor ve Everett’in yokluğunda nasıl bir genç kadına dönüşeceğini belirliyor.

All That Remains, tıpkı Season 1’deki herhangi bir bölümde olduğu gibi, Clementine’ın güvenli yerlerden ve güvendiklerinden uzaklaştığı tansiyonu yüksek ve gerilimli yerlerde geçiyor. Season 2 şimdiden rahatsız edici bir görsellik barındıran kovalamaca sahneleriyle duygusal bir etki bıraktı. Hassas bir mideniz varsa dikkatli olun. Bazen şiddet ve kan ögeleri aşırıya kaçabiliyor. Birinin acısına boğazını keserek son vermek ve çığlık atan bir çocuğun kanayan yarasını görmek pek de hoş olmayan şeyler. Bazı sahnelerde etkileyicilik yerini abartıya bırakıyor. Clementine’ın acıklı deneyimlerinin sonuçları seride en kayda değer olanlar. Bazı anlarda Clementine’ı tam bir “badass” (baş belası) olarak görebilirsiniz. Yanlış bir dünyada büyüyor çünkü. Yalnız, kendi pişmanlıkları ve ızdırapları içinde boğuluyor. Bu da bazı karşı konulmaz diyalog kararları vermenizi sağlıyor.
En tatmin edici konuşma tercihleri küstah veya kaba. Clementine ayrıca birinin içinde kalmış insanlığa da hitap edebiliyor. Seçenek verildiğinde istediğinizi almak için karşınızdaki insana üzgün bir suratla bakmamak çok zor. Ama bu da hangi duygusal manipülasyonun sizi nasıl kötü hissettirdiğiyle alakalı. The Walking Dead’deki gibi provoke edici sorular her oyunda bulunmaz ve bu da zaten oyunu özel kılan şeylerden biri.

Lee Everett’in kolunu kesmesi, Larry’yi öldürmesi ve Ben’i ölüme terk etmesi Season 1’in en güçlü sahneleriydi. Season 2 bittiğinde de All That Remains’e dönüp Clementine’ın hamile bir kadına yaptığı acımasız şantajı hatırlayacağımız kesin. Karakter incelemesi olarak All That Remains genç bir bayanın zor durumlar içerisinde güçlü kalmaya çalışmasını anlatıyor. Artık Clementine’a karşı hiç olmadığım kadar ilgiliyim ve onun gerçekçi bağımsızlığına hayranlık duyuyorum. Keşke sonraki oyunda neye dikkat etmem gerektiğini biliyor olsaydım.


PHP Kod:
http://letitbit.net/download/61437.641d4a46e818c5cdf38cca36ea7b/OYUN1408.part1.rar.html
http://letitbit.net/download/89880.8d1b3a789f53d9107297e86bbb88/OYUN1408.part2.rar.html 
Cevapla
 


Anahtar Kelimeler

The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle indir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Videosu, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle online izle, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Bedava indir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Yükle, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Hakkında, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle nedir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Free indir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle oyunu, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle download


The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle konusu
The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Konusunun Etiketleri Etiketler The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle indir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle download, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle script indir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yüklewarez script, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle hakkinda, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle teması, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle ücretsiz indir, The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle full indir,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle temasi indir,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle full warez,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle php script indir,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle free download,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle çözümü,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle hatası,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle programını indir,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle kurulumu,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle crack,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle serial,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle asp indir,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle tasarim indir,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle script arşivi,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle resimli anlatım,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle videolu anlatım,The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle html tema
The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Konusunun Linki Direk Link
The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Konusunun HTML Kodu HTML Link
The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Konusu BBCode Linki BBCode Link
The Walking Dead Season 2 Episode 1 - Full - Oyun indir - Download - Yükle Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rush for Glory - 2014 - Full - Oyun indir - Download - Yükle ScriptBurada.NET 1 1,281 24.11.2014, Saat:12:41
Son Yorum: mrtkryc
  Cs 1.6 indir Full Teklink qraL 0 1,583 17.09.2014, Saat:22:12
Son Yorum: qraL
  Deus Ex The Fall - Full - Oyun indir - Download - Yükle ScriptBurada.NET 0 1,565 11.09.2014, Saat:13:43
Son Yorum: ScriptBurada.NET
  The Lego Movie Video Game - Full - Oyun indir - Download - Yükle ScriptBurada.NET 0 1,860 11.09.2014, Saat:13:43
Son Yorum: ScriptBurada.NET
  he Typing of The Dead: Overkill - Full - Oyun indir - Download - Yükle ScriptBurada.NET 0 1,652 11.09.2014, Saat:13:42
Son Yorum: ScriptBurada.NETKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
istanbul escort bayan ankara escort, malatya escort, konya escort, eryaman escort, escort bayan ankara, bursa escort, ankara escort, pendik escort,